יום שלישי, 7 בדצמבר 2010

חדש: בגדים לריסוס על הגוףמאת אורן דותן יום חמישי, 14 אוקטובר, 2010
להתלבש זו כזו טרחה: צריך לבחור חולצה ומכנסיים, להרים את הידיים מעל הראש ולהסתבך עם השרוולים והצווארון, להתכופף ולריב עם המכנסיים ומי יודע מה עוד עלול להיתפס במקום הלא נכון. ובכן, לא עוד! זה נשמע כמו בדיחה גרועה או כמו איזו המצאה שתזכה במקום שלישי באיגנובל אבל מהנדס החלקיקים, פול לקהאם, ומעצב האופנה, מאנל טורס, מאמינים שבגדים לריסוס על הגוף יכולים לעשות מהפכה.
השניים פיתחו את המוצר האולטימטיבי לעצלנים ולחובבי הלטקס והבגדים הצמודים (שני טיפוסים שאי אפשר שלא לאהוב) – תרסיס המשחרר חלקיקי סיבים צבעוניים הנצמדים לעור ומתקשים במהירות כך שמתקבל בגד גוף המותאם בדיוק לצורת הגוף. את הבגד ניתן לכאורה לפשוט וללבוש מחדש, אם רוצים. אבל זה קצת כמו לשטוף כוס חד פעמית.
חולצה לעצלנים חובבי בגדי גוף. צילום מסך מתוך Youtube.com
לבגדים המותזים יש עוד שימוש, חוץ מהכנת מסיכות מפחידות לחברים ויצירת קולקציה למטרידים מינית. לדברי הממציאים, ניתן לרסס גם תחבושת מאולתרת במקרה של פציעה. אב הטיפוס של הפיתוח מועמד לפרס בתחרות העיצוב השנתית של מוזיאון העיצוב הלאומי "קופר הייוויט". מצד שני הם מתחרים מול הקינדל, כך שסיכויי הזכייה שלהם לא גבוהים במיוחד. "רציתי ליצור חומר עתידני, מהיר ונוח", אומר טורס. "חזרתי לבסיס ויצרתי אריג שמתחבר ללא שזירה או תפירה".
המנצח בתחרות יוכרז היום – עדכונים חמים (ודביקים) בהמשך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...